thumbnail
Každý to známe, jednou za čas se to prostě stane. Přijde ta trapnější chvíle, jako když jsem musel žrát špagety ze země před šéfovou, ale o tom tenhle článek není. Ani tady nebudu nad ničím hluboce filozofovat, je na čase se jen trochu pobavit.

Ten trapný moment

V mojí paměti uvízl především moment s ucpaným záchodem. Ano já vím, zní to jako klasika, tohle se ovšem poněkud vyhrotilo. Představte si, že jedete na víkend za svojí kamarádkou a trochu to tam zajiskří a vy začnete být trochu víc intimní, pak to na vás a tak jdete vykonat to, co potřebujete a všechno vypadá slibně. Jenže ono se to ucpe... sakra, proč se tohle vždycky stává jenom když nejsem doma? Ale hned jak jste u někoho jiného zákon schválnosti se rád připomene. No dobře, ale to se stává, takže není důvod se stresovat. Tak jo, jak to vyřeším? Nejsem zrovna expert na ucpaný záchody... vidím vedle sebe akorát štětku. Tak dobře ta je sice designovaná na trochu něco jiného, ale mohla by postačit. Tak to trochu prošťouchnu, jenže to ovšem vůbec nepomůže. Naopak se to tam ještě více zasekne. A sakra, tak co teď? Tu štětku musím opláchnout, nemůže na ní být cokoliv poznat, nesmí být poznat, že jí kdokoliv někdy použil, nemůžu tady zase splachovat pořád dokola, protože všechno je slyšet ven a už jsem tady taky nějak podezřele dlouho. Jasně, nejlepší by bylo to neskrývat, ale to by zkazilo tu romantickou chvilku. A tak jsem prostě odešel z koupelny pryč a po chvilce mi došlo... Tak jsem kokot? Pokud tam někdo přijde a uvidí to, to je snad nejhorší možnost. Musím se tam rychle vrátit, ale zase nesmím moc brzo, to by vypadalo taky divně. Tak čekám, čekám chviličku a jdu zase na záchod a pokračuji v řešení.

Rukou tam sahat nebudu, to je fakt nechutný... tak sáhnu znova pro štětku s tím, že to prostě nějak prošťouchnu, ten hlavní problém je, že ta štětka se tam nemá jako dostat, protože ta záchodová roura je zahnutá. Tak tam s tím zápasím a prostě žádný velký úspěch... už je zase na čase odejít pryč, už jsem tam zase moc dlouho. Tak zase čekám a vracím se zpátky, zatím do koupelny nikdo nešel a říkám si teď je moje šance, teď už to prostě musím nějak vyřešit. Beru štětku, zkouším splachovat, ale je to tam prostě nějak zaseklý a v tom najednou si všimnu že v záchodě začne protékat voda a že to je docela slyšet. No to snad ne, tak teď už není šance, že tohle nějak skryji, každou chvíli sem někdo naběhne a v tom si všimnu, že vedle záchoda je trubka a na ní je uzávěr a říkám si, že to musí být uzávěr vody. Tak to zkusím vypnout a pak zase zapnout a třeba to přestane protékat. A nevím jestli ten uzávěr byl jen rozbitý a nebo to bylo určené k něčemu úplně jinému, ale v momentě kdy jsem tím uzávěrem otočil tak z toho začala stříkat voda po celé koupelně. A kurva, to snad né! Rychle to vypnu, ale koupelna už je celá mokrá. Co teď? Není tu žádný mop nebo hadr a ten kábl je pořád v záchodě. Tak možná podlahu můžu trochu vytřít ponožkami, tady si popravdě už nepamatuji jak jsem to vyřešil, ale mám pocit, že mi pomohl kobereček. Záchod přestal protejkat... takže aspoň něco a po všem tom úsilí se podařilo to malé překvapení přeci jenom dostat pryč, nebo alespoň natolik aby to nebylo vidět,  když se do toho záchodu podíváte. Všechno dobře dopadlo a teď bych se s vámi rád podělil, pokud to náhodou nevíte jako já tehdy. Použijte kýbl, napusťte ho plnej vodou a pořádně to prolejte, tomu tlaku nic neodolá.

Otázka už jenom je jestli je trapnější tohle a nebo to, pokud výměnou za anální sex s tlustou holkou u ní budete přespávat, když jste líní jezdit z práce až domů? Protože mě se z toho stala jenom jedno. Život je prostě plný trapných chvilek a svým způsobem je to krásný, takže o co jde? Mě u toho nakonec nikdo neviděl, takže to ani nebylo tak trapné nakonec, ale přemýšleli jste někdy nad tím, že byste se ztrapnili před někým naprosto záměrně? Proč byste to dělali? Abyste si zvykly být v nepříjemných situacích, je to skvělá metoda jak pracovat se strachem, který nás často omezuje a drží zpátky před věcmi, po kterých toužíme.