thumbnail
Co se změnilo?
Sakra to už je to 7 měsíců od posledního příspěvku? No, je načase napsat nějakou tu aktualizaci. Takže co z novinek #2 vlastně vyšlo? Sériím se věnujeme více, psychootec má na plánu ještě třetí epizodu a u 10DAYS jsme trochu zrychlili tempo a trička totálně pohořela a tak se pojďme všichni tvářit, že se to nikdy nestalo.

Zase jsme trochu pozměnili web, snad se nám to opět podařilo trochu vylepšit. Místo chatu jsme přidali stránku komunita, na které kromě horlivé diskuze můžete vidět co připravujeme, kde máte po ruce F.A.Q a taky jsme doplnili naše doporučení na animace, seriály, hry a podobně. Takže určitě mrkněte tam :)

Vánoční videa:
Byla to naše každoroční klasika, kdy jsme na každé Vánoce zveřejňovali Vánoční videa. No jak tak koukám, poslední Vánoční video bylo Vánoční trencle z roku 2013, poslední dva roky žádné nebylo. Otázka je zda vám to chybí? Klidně nám dejte vědět do komentářů. Co se týče mě, tak radši se popravdě věnuji klasickým videím. Kdyžtak aspoň připravíme kratší Vánoční vine.

Co plánujeme:
Zatím není jistý zda to vyjde, ale připravujeme novou sérii a fakt se na to těšíme, ale protože to zatím není jistý nebudeme vám prozrazovat o co půjde. Pokud to ale vyjde první epizodu byste mohli vidět už někdy na začátku nového roku.

Každopádně musím říct, že rok 2016 byl úspěšný a když se to povede, tak přichystáme ještě takové vyhodnocovací video.
Doufáme, že s námi zůstanete i v roce 2017, ve kterém se opět budeme snažit vykouzlit vám úsměv na tváři aspoň jednou měsíčně. See you bitches.

PS: Jaké video se vám od nás nejvíc líbilo v tomhle roce?
PPS: Jakou challenge byste chtěli vidět v příštím roce?
PPPS: Jak je?