thumbnail
Nikdy se nám pořádně nedařilo být opravdu aktivní na našem Youtube kanále. Sice ne proto, že bychom na něm nepracovali, ale proto, že nestíháme videa vytvářet tak často. Občas jsou pak na našem kanále i měsíční pauzy, což určitě naše diváky netěší a neprospívá to ani našemu kanálu a tak nám případná sledovanost a počet diváků roste pomalu, jestli vůbec.

Rozhodli jsme se proto teda zkusit i další na našem kanále nový formát videí. Rádi bychom dělali videa i o tvorbě videí obecně. O kreslení, o animování a o celkové produkci. Dneska jsme vydali první video ze série Tvorba videa od začátku do konce, které si pro vás připravil Patrik ( já jsem video nadaboval ). Do budoucna máme ještě v plánu sérii, která by se jmenovala něco jako "čas na změnu" a bylo to o zlepšování sebe sama. Například všimli jste si někdy, jak v našich videích vypadají ruce? Sice jsme se zlepšili v poslední době, ale ještě v nedávných videích vypadají fakt špatně :D Je toho, ale víc. chtěl bych třeba zlepšit i lip-sync.

Jak to bude s klasickými videi?
V klasických videích pokračujeme normálně dál a tyto videa by neměly mít vliv na jejich tvorbu. Přes léto snad vyjde další díl 10 DAYS. Momentálně se soustředíme hlavně na na tuhle sérii, protože bychom jí vážně rádi taky někdy dokončili :D Nápadů ale máme spousta a štve nás, že ty videa všechny nestíháme.

Co si myslíte o tomhle novém konceptu videí? určitě budeme rádi za váš názor :)