thumbnail

Brečící úsek:

Řekli jsme, že zkusíme udělat alespoň jedno video měsíčně... no opět se nám to nepovedlo. Tentokrát ale proto, že jsme si na chvilku odskočili od našeho videa a připravili další kompletní video na akci Cinetube. Už si ani nepamatuju, kdy naposledy jsme stihli vytvořit nějaký video tak rychle :D ale ten trik je v tom že se celé video odehrává jenom v jedný místnosti a tak jsme nemuseli kreslit hodně pozadí, i tak jsme se na videu vyblbnuli. Pokud nebudete na Cinetube, na video se můžete podívat v květnu na našem Youtube kanále. A bude to psycho. My jako hosté na Cinetube nebudeme, bude tam pouze naše video.


Adobe Flash končí:

Vy co nás sledujete delší dobu, nebo se zajímáte o animaci určitě víte, že jsme vždycky na animaci používali Adobe Flash. Možná jste si už sami všimli, že různé stránky postupně přestávají Flash podporovat a přechází na HTML5 a Flash postupně mizí z internetu.

Adobe se rozhodlo ukončit Flash, což je ale ve výsledku dobrá zpráva.


Adobe Animate CC ( Původně jako Adobe flash )

Adobe Flash byl přejmenován na Animate a jeho vývoj se nyní bude zaměřovat mnohem více na animaci a po stránce, která je zajímavá hlavně pro umělce, jako jsme třeba i my. Což je samozřejmně pro nás skvělá zpráva. V této první verzi už přibylo docela hodně zajímavých funkcí. Ještě jsme na Animate nepřešli, ale plánujeme to v blízké době.


Naše trička:

Rozhodli jsme se, že bychom chtěli prodávat naše trička. Máme už sice vymyšlený design, ale zatím se nám ještě nepodařilo domluvit samotný prodej. Každopádně doufáme, že o ně bude zájem :D budeme o tom dělat ještě samostatné video a budeme vás informovat, jak se to vyvíjí.