Před 1 rokem Napsal: keks kategorie: Novinky
Co se změnilo?
Sakra to už je to 7 měsíců od posledního příspěvku? No, je načase napsat nějakou tu aktualizaci. Takže co z novinek #2 vlastně vyšlo? Sériím se věnujeme více, psychootec má na plánu ještě třetí epizodu a u 10DAYS jsme trochu zrychlili tempo a trička totálně pohořela a tak se pojďme všichni tvářit, že se to nikdy nestalo.

Zase jsme trochu pozměnili web, snad se nám to opět podařilo trochu vylepšit. Místo chatu jsme přidali stránku komunita, na které kromě horlivé diskuze můžete vidět co připravujeme, kde máte po ruce F.A.Q a taky jsme doplnili naše doporučení na animace, seriály, hry a podobně. Takže určitě mrkněte tam :)

Vánoční videa:
Byla to naše každoroční klasika, kdy jsme na každé Vánoce zveřejňovali Vánoční videa. No jak tak koukám, poslední Vánoční video bylo Vánoční trencle z roku 2013, poslední dva roky žádné nebylo. Otázka je zda vám to chybí? Klidně nám dejte vědět do komentářů. Co se týče mě, tak radši se popravdě věnuji klasickým videím. Kdyžtak aspoň připravíme kratší Vánoční vine.

Co plánujeme:
Zatím není jistý zda to vyjde, ale připravujeme novou sérii a fakt se na to těšíme, ale protože to zatím není jistý nebudeme vám prozrazovat o co půjde. Pokud to ale vyjde první epizodu byste mohli vidět už někdy na začátku nového roku.

Každopádně musím říct, že rok 2016 byl úspěšný a když se to povede, tak přichystáme ještě takové vyhodnocovací video.
Doufáme, že s námi zůstanete i v roce 2017, ve kterém se opět budeme snažit vykouzlit vám úsměv na tváři aspoň jednou měsíčně. See you bitches.

PS: Jaké video se vám od nás nejvíc líbilo v tomhle roce?
PPS: Jakou challenge byste chtěli vidět v příštím roce?
PPPS: Jak je?
Před 2 lety Napsal: keks kategorie: Novinky

Jim vs. smůla

Vydali jsme nové příběhové video Jim vs. smůla společně s making of videem. Pokud jste ho náhodou ještě neviděli, můžete se podívat zde.


Letní Cinetube

Po jarním CineTube jsme dostali možnost zúčastnit se i toho letního. Naše video Uvítací výslech mělo super reakce ( kdo neviděl, zde je odkaz ) a my jsme se spontánně rozhodli, že uděláme i pokračování. Nechceme prozrazovat žádný děj, ale můžete se těšit na návrat stejných postav, hlavně na psycho otce.

Více info o letním CineTube naleznete zde.


Trička

Byli tu lidi, co celkem kriticky odhadovali kolik prodáme triček, byly tu tipy jako 3 trička a podobně, ale my můžeme s klidem říct, že se všichni mýlili. Neprodali jsme totiž ani jedno tričko. Pokud byste náhodou měli o tričko zájem, zde je odkaz.


10 Days

Momentálně bohužel celá tvorba stojí, jelikož nemáme vůbec čas, ale jakmile Patrik dodělá školu, začneme naplno s tvorbou, takže epizoda by mohla vyjít i někdy kolem června. Našim cílem je teď vydávat další epizody s co nejmenším odstupem, aby jsme sérii skutečně nedokončili až v roce 2020. Jak už z názvu vypovídá, série bude mít 10 epizod.


Nový koncept

Vždycky jsme měli rozběhlé nějaké série, ale převážně jsme se vždy věnovali samostatným videím, teď bychom rádi přešli na nový koncept, kdy budeme vydávat převážně jenom série a samostatná videa budou vycházet jenom občasně.
Před 2 lety Napsal: keks kategorie: Novinky

Brečící úsek:

Řekli jsme, že zkusíme udělat alespoň jedno video měsíčně... no opět se nám to nepovedlo. Tentokrát ale proto, že jsme si na chvilku odskočili od našeho videa a připravili další kompletní video na akci Cinetube. Už si ani nepamatuju, kdy naposledy jsme stihli vytvořit nějaký video tak rychle :D ale ten trik je v tom že se celé video odehrává jenom v jedný místnosti a tak jsme nemuseli kreslit hodně pozadí, i tak jsme se na videu vyblbnuli. Pokud nebudete na Cinetube, na video se můžete podívat v květnu na našem Youtube kanále. A bude to psycho. My jako hosté na Cinetube nebudeme, bude tam pouze naše video.


Adobe Flash končí:

Vy co nás sledujete delší dobu, nebo se zajímáte o animaci určitě víte, že jsme vždycky na animaci používali Adobe Flash. Možná jste si už sami všimli, že různé stránky postupně přestávají Flash podporovat a přechází na HTML5 a Flash postupně mizí z internetu.

Adobe se rozhodlo ukončit Flash, což je ale ve výsledku dobrá zpráva.


Adobe Animate CC ( Původně jako Adobe flash )

Adobe Flash byl přejmenován na Animate a jeho vývoj se nyní bude zaměřovat mnohem více na animaci a po stránce, která je zajímavá hlavně pro umělce, jako jsme třeba i my. Což je samozřejmně pro nás skvělá zpráva. V této první verzi už přibylo docela hodně zajímavých funkcí. Ještě jsme na Animate nepřešli, ale plánujeme to v blízké době.


Naše trička:

Rozhodli jsme se, že bychom chtěli prodávat naše trička. Máme už sice vymyšlený design, ale zatím se nám ještě nepodařilo domluvit samotný prodej. Každopádně doufáme, že o ně bude zájem :D budeme o tom dělat ještě samostatné video a budeme vás informovat, jak se to vyvíjí.
Před 3 lety Napsal: keks kategorie: Novinky
Nové video! Minecraft?
Chtěli jsme zkusit zase něco trochu nového a Minecraft máme rádi, tak jsme se rozhodli udělat takovej menší sketch. Steve, Randy a Creeper najdou diamant, jak to dopadne se můžete podívat ve videu.


Měli jsme plány, že budeme psát články a že tenhle blog bude aspoň trochu žít... bohužel nějak zatím nemáme o čem psát, takže asi z toho nakonec nic nebude :D
Před 3 lety Napsal: keks kategorie: Novinky
Po delší době vychází i nový Madmen vine (Madvines)
Video ZDE

<
1
2
>